Kangal, Anadolu insanının yüzyıllar boyu çobanın yanında onun sürüsünü kötü niyetli kimselerden ve vahşi hayvanlardan korumuş bir köpek.. Kangallar insanın en yakın ve sadık dostlarının başında gelmekte, onun canını ve malını korumaktadır. Kangallar günümüzde de fabrikaların, villaların, evlerin, çiftliklerin, yazlıkların vb. korunması için bütün alarm sistemlerinden daha etkili olarak görev almaktadır. https://yavrukangallar.com Kangal Köpekleri'nin Üretimi ve Satışı ile hizmetinizdeyiz.

Çiftliğimiz Sivas'ın Şarkışla ilçesinde bulunmaktadır. Çiftliğimizin adresi iletişim linkinde bulunmakta olup, Çiftliğimiz siz değerli müşterilerini her zaman ağırlamaktan onur duyacaktır. Çiftliğimize gelme imkanı bulamayan müşterilerimiz için Türkiye'nin her yerine Kangal köpeği ve yavrusu gönderebiliyoruz. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Yorumlar (1)

ahmet bulut
2024-01-10 10:32:12

Kadim beyden yıllar önce bir yavru almıştım. İlk başlardan terettüd içerisindeydim fakat kendisiyle telefonda görüştüğümde bütün olumsuz düşüncelerim gitti. Telefonda konuşurken bile güven veren bir yapısı var. Konya'ya yavrumuzu gönderdi ve gerçekten işini hakkıyla yapan emekçi bir arkadaş. Yakın zamanda bir yavru daha alacağım kendisinden. Teşekkürler Kadim bey.

Yorum Yazın